Sushi Ząbki, Marki, Zielonka

Bazooka Sushi

Bazooka Sushi to miejsce, które narodziło się z zamiłowania do szeroko pojętej japońskiej sztuki kulinarnej. Bowiem dania kuchni japońskiej to nie tylko posiłki. To również sztuka i głęboko zakorzeniony sposób na wyrażanie siebie. Nasi sushi masterzy doskonale zdają sobie z tego sprawę. To prawdziwi pasjonaci, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom, każdego dnia dostarczają sushi najwyższej jakości, a tym samym zaspokajają nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Każdy z naszych sushi masterów posiada swój unikalny styl pracy, kulturę i charakter, które przeniesione zostały do naszego menu. Karta dań, w której główną rolę gra wyjątkowe sushi, została skomponowana w taki sposób, by odpowiadać na różnorodne preferencje i wymagania. W Bazooka Sushi szczycimy się szczególnie nie tylko smakiem, lecz również jakością. Oferujemy sushi powstałe z wysokogatunkowych produktów, codziennie świeżych i starannie wyselekcjonowanych. Wybierając sushi z naszego menu możesz mieć pewność, że przygotowane zostało z należytą starannością, uwagą i zaangażowaniem.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas zestawami dań. 

Sushi z dostawą - Ząbki, Marki, Zielonka

Sushi przygotowujemy w Wołominie, ale zdając sobie jednak sprawę z oczekiwań i potrzeb naszych Klientów, dla tych, którzy nie mogą nas odwiedzić lub chcą cieszyć się smakiem swojego ulubionego sushi w domowym zaciszu, z przyjaciółmi czy rodziną, oddajemy możliwość zamówienia z dostawą. 

Z uwagi na stale powiększające się grono zadowolonych Gości, nasze dania dowozimy nie tylko na terenie Ząbek. Dogodna lokalizacja sprawia, że chętnie przyjmujemy i realizujemy zamówienia również od mieszkańców z obszaru Marek i Zielonki.  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zamówień online - bez konieczności wychodzenia z domu, bez obaw o dostawę. A w przypadku pytań prosimy o kontakt naszym zespołem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dowozu sushi  - bez konieczności wychodzenia z domu, bez obaw o dostawę. W przypadku pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.