Sushi Warszawa

Bazooka Sushi - wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

Restauracje Bazooka Sushi powstały z połączenia pasji do gotowania z zamiłowaniem do szeroko pojętej japońskiej sztuki kulinarnej. Sushi i inne potrawy to nie tylko jedzenie, ale przede wszystkim wielowiekowa tradycja i głęboko zakorzeniony sposób wyrażania siebie. Nasi sushi masterzy doskonale zdają sobie z tego sprawę. To wyjątkowi twórcy, posiadający wieloletnie doświadczenie i unikalne umiejętności, co odczuć można szczególnie podczas rozsmakowywania się w serwowanych przez nich niepowtarzalnych potrawach.

Wszystkich miłośników japońskiej kuchni zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowanym przez nas menu, w którym bez wątpienia główną rolę odgrywają autorskie zestawy sushi. Dania zawarte w karcie zachwycają przede wszystkim swoim wspaniałym smakiem i jakością. W Bazooka Sushi króluje sushi, jednak całe menu skomponowane zostało tak, by oferować różnorodność i odpowiadać tym samym na zróżnicowane preferencje Klientów.

Wszystkie potrawy, z sushi włącznie, przygotowywane są przez naszych sushi masterów z codziennie świeżych, zdrowych i starannie wyselekcjonowanych produktów - głównie ryb i warzyw. Wybór sushi z Bazooka Sushi to gwarancja najwyższej jakości, na którą składają się nie tylko najświeższe składniki, lecz przede wszystkim pasja, świadomość, zaangażowanie i staranność.

Sushi dostawa - Warszawa i okolice


W restauracjach Bazooka Sushi poczuć można orientalny, wyjątkowy klimat Japonii i zasmakować wspaniałej japońskiej kuchni. Doskonale wiemy, że nasze sushi smakuje najlepiej w otoczeniu murów lokalu. Jednak zdajemy sobie również sprawę z tego, jak różne są potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dla tych, którzy nie mogą nas odwiedzić lub wolą delektować się swoim ulubionym smakiem w domowych zaciszu oferujemy możliwość zamówienia sushi z dostawą.

Stacjonarne lokalizacje restauracji Bazooka Sushi to Ząbki i Wołomin, lecz nasza dostawa sushi nie ogranicza się wyłącznie do okolicznych adresów. Przyjmujemy zamówienia i realizujemy dostawy sushi także dla Klientów z Warszawy, w tym tych zamieszkujących takie dzielnice, jak m.in. Targówek, Bródno, Białołęka, Tarchomin, Praga, Gocław, Grochów, Rembertów, Wesoła i Wawer.

Jeżeli więc masz ochotę urozmaicić swój lunch w pracy, obiad w domu, spotkanie ze znajomymi czy kolację z rodziną, a nie możesz przyjść do nas osobiście - skorzystaj z możliwości zamówienia sushi z dostawą. Gwarantujemy ekspresowy dowóz świeżego i pysznego sushi na wskazany adres. W razie chęci złożenia zamówienia czy jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt. Zapraszamy!