Sushi Radzymin

Bazooka Sushi

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce, które powstało z zamiłowania do szeroko pojętej japońskiej sztuki kulinarnej, wielowiekowej tradycji i głęboko zakorzenionego sposobu na wyrażanie siebie. Nasi sushi masterzy to wspaniali twórcy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiągnęli perfekcję w tym, co ich pasjonuje - kulturze sushi. Szeroka wiedza, wyjątkowe umiejętności i unikalny styl tworzenia - to właśnie dzięki temu, nasi sushi masterzy serwować mogą sushi w doskonałej oprawie i o niepowtarzalnym, wyjątkowym smaku.

W naszej karcie znaleźć można wiele różnorodnych potraw, jednak bez wątpienia główną rolę odgrywają tu zestawy sushi. Wszystkie dania jakie serwujemy, w tym oczywiście królujące sushi, przygotowywane są z codziennie świeżych, dostarczanych przez zaufanych producentów, ryb i warzyw. Nasze oryginalne receptury i tradycyjne sushi w nieco nowoczesnym wydaniu cieszą się niemałym zainteresowaniem i zaspokajają gusta nawet tych najbardziej wymagających.

Wszystkich miłośników japońskiej kuchni zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas menu. Wybór sushi z Bazooka Sushi to gwarancja najwyższej jakości smaku, na którą składają się nie tylko najświeższe składniki, ale także pasja, zaangażowanie, świadomość i staranność.

Sushi dostawa - Radzymin

W restauracjach Bazooka Sushi poczuć można przeszywający, orientalny klimat Japonii, a przede wszystkim zasmakować wyjątkowej japońskiej kuchni. I doskonale wiemy, że nasze niepowtarzalne sushi najlepiej smakuje w otoczeniu murów naszego lokalu. Jednak zdajemy sobie także sprawę z tego, jak bardzo zróżnicowane są potrzeby i wymagania naszych Klientów. Dlatego też, dla tych, którzy nie mogą odwiedzić nas bezpośrednio w lokalu, nie mają czasu czy też wolą delektować się swoim ulubionym sushi w domowym zaciszu, z rodziną czy w towarzystwie znajomych oferujemy możliwość zamówienia sushi z dostawą.

Stacjonarne lokalizacje restauracji Bazooka Sushi to Ząbki i Wołomin, jednak nasza dostawa sushi nie ogranicza się jedynie do pobliskich adresów. Przyjmujemy zamówienia i realizujemy dostawy sushi także dla Klientów zamieszkujących okoliczne miejscowości, takie jak między innymi Radzymin. Jeśli więc masz ochotę na wyjątkowy smak naszego sushi, a nie możesz przyjść do jednej z naszych restauracji osobiście - skorzystaj z opcji zamówienia sushi z dostawą. Zapewniamy ekspresowy dowóz świeżego i pysznego sushi prosto pod drzwi Twojego domu.
W razie chęci złożenia zamówienia czy jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt. Zapraszamy!