Sushi - Białołęka, Tarchomin

Bazooka Sushi to miejsce, które powstało z zamiłowania do szeroko pojętej japońskiej sztuki kulinarnej. Dania kuchni japońskiej to nie tylko jedzenie, lecz przede wszystkim prawdziwa sztuka, wielowiekowa tradycja i głęboko zakorzeniony sposób na wyrażenie swojej indywidualności. Nasi sushi masterzy to wspaniali twórcy, z wieloletnim doświadczeniem i wyjątkowymi umiejętnościami, dzięki którym każdego dnia serwować mogą sushi o niepowtarzalnym, perfekcyjnym smaku i w doskonałej oprawie.

Zespół sushi masterów Bazooka Sushi łączy w sobie prawdziwych profesjonalistów, regularnie podnoszących swoje kwalifikacje, by w efekcie móc wciąż na nowo zaskakiwać Klientów oryginalnymi daniami, a tym samym sprostać ich oczekiwaniom. W naszej karcie znaleźć można wiele różnorodnych posiłków, jednak bez wątpienia królują tu nasze autorskie zestawy sushi. Wszystkie potrawy, w tym oczywiście grające główną rolę sushi, przygotowywane są z codziennie dostarczanych przez sprawdzonych producentów świeżych ryb i warzyw. Tak powstające oryginalne receptury z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom.
Miłośników japońskiej kuchni zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas zestawami dań. Wybór sushi z Bazooka Sushi to gwarancja najwyższej jakości, na którą składają się najlepszy smak, pasja, zaangażowanie, staranność i świadomość.

Sushi dostawa - Białołęka, Tarchomin

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sushi najlepiej smakuje w klimatycznych murach naszego lokalu. Wiemy również jak bardzo zróżnicowane są potrzeby i wymagania naszych Klientów. Dlatego dla tych, którzy nie mogą nas odwiedzić bezpośrednio w lokalu, nie mają czasu czy też wolą smakować swojej ulubionej japońskiej kuchni w domu, w towarzystwie rodziny lub przyjaciół oferujemy możliwość zamówienia sushi z dostawą.
Stacjonarne lokalizacje restauracji Bazooka Sushi to Ząbki i Wołomin, jednak dostawa sushi Bazooka Sushi obejmuje znacznie większy obszar. Przyjmujemy zamówienia i realizujemy dostawy sushi także dla Klientów zamieszkujących takie warszawskie dzielnice, jak między innymi Białołęka i Tarchomin. Jeżeli więc masz ochotę na niepowtarzalny smak naszego sushi, a nie możesz przyjść do jednej z naszych restauracji osobiście - zamów sushi z dostawą. Z przyjemnością przywieziemy świeże i pyszne sushi na wskazany adres - prosto pod drzwi Twojego domu.
W razie chęci złożenia zamówienia czy jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt. Zapraszamy!