Promocje sushi

Promocje sushi w Bazooka Sushi

Sushi to nie tylko wspaniała potrawa, doceniana na całym świecie szczególnie przez miłośników japońskiej sztuki kulinarnej, ale również głęboko zakorzeniona, wielowiekowa tradycja. Sushi zachwyca swoją świeżością i niepowtarzalnym smakiem, a możliwość przygotowania go w różnej odsłonie sprawia, że potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Jako Bazooka Sushi, dla wszystkich miłośników japońskiej kuchni, a także dla tych, którzy chcą poznawać nowe, niepoznane dotąd smaki, przygotowaliśmy różnorodną kartę dań, w tym zestawy sushi i specjalne promocje obowiązujące zarówno w naszych lokalach, jak i również w dostawie. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowana przez nas oferta przyciągała swoją atrakcyjnością i zachęcała do skosztowania wspaniałej japońskiej kuchni. Dlatego też, oddajemy możliwość wypróbowania i delektowania się swoimi ulubionymi smakami sushi w zestawach promocyjnych.

Zapewniamy, że mimo atrakcyjnej ceny i promocji sushi, dania nie odbiegają w niczym od tych w standardowej ofercie. Nasi sushi masterzy to prawdziwi pasjonaci i wspaniali twórcy z wieloletnim doświadczeniem i wyjątkowymi, unikalnymi umiejętnościami, dzięki którym każdego dnia serwować mogą sushi o niepowtarzalnym smaku. Wszystkie potrawy przez nich przygotowywane, w tym również zestawy sushi w promocji wyróżniają się najwyższą jakością, bowiem powstają z codziennie dostarczanych, najświeższych ryb i warzyw.

Nigiri, maki, hosomaki czy futomaki - niezależnie od tego jakie danie najczęściej wybierasz, zaglądaj codziennie na naszą stronę i Facebooka lub odwiedzaj nas regularnie, by móc śledzić na bieżąco aktualnie promocje sushi. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi zestawami promocyjnymi sushi.

Sushi - zestawy promocyjne - Warszawa i okolice

Staramy się, by oferowane zestawy promocyjne sushi były ciekawe i zróżnicowane. Każda obowiązująca promocja na sushi jest doskonałą okazją do tego, by urozmaicić lunch w pracy, spotkanie w gronie znajomych czy kolację z rodziną w domowym zaciszu. To również świetna okazja do tego, by spróbować różnych wersji sushi w promocji i wybrać zestaw najbardziej odpowiadający osobistym preferencjom.

Stacjonarne lokalizacje restauracji Bazooka Sushi to Ząbki i Wołomin, jednak realizujemy dowóz także na terenie miasta Warszawa, dlatego swój ulubiony zestaw sushi w promocji zamówić możesz nawet wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu lokalu. W razie chęci złożenia zamówienia czy jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt. Zapraszamy!